Drukarka termotransferowa Entrust CD800

Drukarka kart Entrust® serii CD800™ to wydajne urządzenie do wydawania kart identyfikacyjnych w czasie krótszym niż jakakolwiek inna porównywalna drukarka biurkowa. Została zaprojektowana i zbudowana, aby obsługiwać większe wolumeny produkcji i sprostać wysokim wymaganiom dotyczącym wydawania kart przez władze administracyjne, podmioty korporacyjne, komercyjne i edukacyjne. Gdy wymagana jest szybkość, jakość i niezawodność w kompaktowym i wydajnym urządzeniu, drukarka kart CD800 jest idealnym wyborem.

Imponująca prędkości druku. Drukarka kart z serii CD800 znacznie poprawia wydajność personalizacji kart dzięki szybkości drukowania konkurencyjnej wobec najszybszych drukarek kart w swojej klasie.

Najwyższa jakość obrazu. Dzięki ulepszonym trybom drukowania drukarka CD800 świetnie radzi sobie z odtworzeniem skomplikowanej grafiki, takiej jak pieczęcie państwowe, firmowe czy szkolne. Rozdzielczości do 300 x 1200 dpi – pierwsze w branży – oznaczają, że drobny tekst, kody kreskowe 2D i złożone zestawy znaków dwubajtowych są wyraźne i czytelne. Opracowana przez Entrust technologia drukowania TrueMatch™ zapewnia żywe kolory, jeszcze lepiej odpowiadające kolorom na ekranie.

Niezawodne działanie. Drukarka serii CD800 jest w stanie sprostać codziennym zadaniom wydawania dużej ilości kart. Unikalna w branży technologia TruePick™ praktycznie eliminuje zacięcia dzięki dokładnemu wybieraniu kart, standardowych lub cienkich, bez żadnych korekt.

Najlepsza wartość dzisiaj i jutro. Inwestycja w drukarkę serii CD800 będzie się opłacać w przyszłości. Modułowa konstrukcja umożliwia rozbudowę zakupionych drukarek serii CD800 za pomocą różnych enkoderów, dodanie modułu do laminowania kart i innych funkcji w miarę zmian potrzeb związanych z wydawaniem kart.