Embosser Entrust® CE840™

Model CE840™ to niedrogi i niezawodny nabiurkowy embosser do kart plastikowych, oferujący wysokiej jakości druk wypukły i płaski oraz zapis danych na pasku magnetycznym. Wśród dostępnych opcji dodatkowych są m.in. drukowanie w kolorze bezpośrednio na karcie i personalizacja kart z mikroprocesorem.

Wysokiej jakości druk wypukły (emboss) i płaski (indent). Personalizacja drukiem wypukłym lub płaskim zwiększa bezpieczeństwo wydawanych kart – wytłoczone znaki są praktycznie niemożliwe do zmiany lub usunięcia. Ponadto, druk wypukły pokryty wybranym kolorem dodaje kartom charakteru i zapewnia unikalną estetykę.

Wybór kodowania i drukowania. System CE840™ oferuje kodowanie paska magnetycznego i – opcjonalnie – personalizację mikroprocesora zgodną ze standardem EMV®, dzięki czemu idealnie nadaje się do programów emisji kart płatniczych i lojalnościowych o niedużym wolumenie. Dostępna również jako opcja zintegrowana drukarka termotransferowa pozwala na nanoszenie na karty kolorowego druku od krawędzi do krawędzi.

Elastyczna integracja dla różnych aplikacji. System CE840 oferuje wiele możliwości opcje integracji do wdrożenia w nowych lub istniejących środowiskach wydawania kart. Dostępne aplikacje do zarządzania wydawaniem kart – Adaptive Issuance Instant ID – oferują intuicyjny interfejs użytkownika oraz pełną kontrolę i wsparcie procesu od stworzenia projektu do wydania karty.

Wysokie standardy bezpieczeństwa. Obecne w embosserze CE840™ fizyczne i logiczne funkcje zabezpieczeń zgodne są ze standardami bezpieczeństwa organizacji Visa i MasterCard. Realizowana produkcja jest zapisywana w raportach. Fizyczny dostęp do magazynka kart oraz do taśm drukujących jest zabezpieczony zamkiem.